Ana sayfa Başvuru Formları CYDD Toplantı Başvuru

CYDD Toplantı Başvuru

159
0
PAYLAŞ

ÇYDD- Ayvalık İktisadi işletmesi Çok Amaçlı Salon Kullanımı

Çok amaçlı salonumuzda toplantılar, seminerler, konserler ve bunun gibi etkinlikler düzenlenebilir.

Hafta içi Salon kullanım saatleri 10.00 / 18.00 arasıdır.

Hafta sonu salon kullanım saatleri 10.00 / 19.00 arasıdır.

Salon günlük ücreti 200 TL (KDV Dahil)

Toplantı salonunu kullanmak isteyen Gerçek ve Tüzel kişilerin İktisadi İşletme Yönetimi ile bu konuları kapsayan sözleşme imzalaması zorunludur.

Müracaat yazıları ekinde, kendilerini ve toplantı konularını içeren bir tanıtım dosyalarını bir dilekçe ile İktisadi İşletme Müdürlüğüne verilmesi gerekmektedir. Veya Gerçek ve Tüzel kişiler web sayfamız üzerinden tanıtıcı bir metin ile de müracaat edebilir.

Salon kullanım için anlaşma yapıldığında toplam tutarın yarısı depozito olarak peşin alınır.

Anlaşma yapıldıktan sonra, salonu kiralayan taraf tarafından iptal söz konusu olursa en az 5 iş günü önceden haber vermek zorundadır. Beş iş gününden daha az bir zamanda iptal söz konusu olursa, alınmış olan depozito iade edilmez.

Toplantı düzenleyen gerçek veya tüzel kişiler müzik kullanmak istedikleri takdirde kendi ses düzenlerini getirebilirler.

İktisadi İşletme salonunu toplantı için kullanan gerçek ve tüzel kişiler, çay, kahve ve kuru pasta ikramı yapılabilir. Anlaşma sırasında bu konuda da bir istek belirtilirse İktisadi İşletme bu organizasyonu yapabilir. Servis elemanı tutarı 20.00 TL/saat+ KDV dir. Toplantı olarak kiralanan saat kadar servis elemanı da çalışır.

İkram sırasında kullanılacak olan çay, kahve ve kuru pasta salon kiralayan Gerçek ve Tüzel kişiler tarafından yeterli miktarda İktisadi İşletme Yönetimine toplantı öncesi teslim edilir.

Toplantı sırasında kullanılmak istenen materyaller, salon duvarlarına sadece asma tellerine asabilecekler, hiçbir şekilde boyalı duvarlara resim veya herhangi bir şey asamayacaklar, çivi çakamayacaklardır.

Salon kullanımı sırasında alkollü içecek mekân içerisine asla sokulmayacak ve içilmeyecektir.
Kullanıma açık olan mutfak ve tuvalet alanları kullanım şartlarına uygun olarak kullanılacak, temiz ve düzenli bırakılacaktır.

Toplantı düzenleyen gerçek veya tüzel kişilerin üst katı kullanma hakları yoktur.
Eğitim evinde toplantı ve etkinlik yapmak isteyen özel ve tüzel kişiler İktisadi İşletmesinin koyduğu kurallara uymak zorundadır.

Toplantı bitiminde satış yapılan miktar üzerinden toplantı düzenleyen gerçek ve tüzel kişilere fatura kesilir ve nakit olarak ödemesi alınır.

Toplantı sırasında İktisadi İşletme salonunda herhangi bir demirbaşa zarar verilirse, bedeli karşılığı toplantıyı düzenleyen Gerçek veya Tüzel kişilerden tahsil edilir.

BAŞVURU FORMU

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here